Agencja Reklamowa
Z Twojej perspektywy...

Po drugie, Wirtualne Spacery.

XXI wiek to wiek w nieznanej dotychczas skali globalnej turystyki, mobilności. Internet staje się najważniejszym źródłem informacji o świecie. Dlatego już dziś oferujemy Wirtualny Spacer. Jest to nowoczesna forma interaktywnego przedstawienia oferty hoteli, agencji nieruchomości, Spa & Welness, salonów samochodowych, galerii sztuki, muzeów, oper itd.

94% przyszłych klientów chciałoby mieć możliwość odbycia wirtualnej wizyty nieruchomości.
(źródło Benchmark group – 2008)

Biznes w 360 stopni. W dowolnym zakątku świata możemy zaplanować sobie pobyt czy kupić mieszkanie, samochód, bez wychodzenia z domu. Wirtualny Spacer pozwala na dokładne i rzetelne odwzorowanie obiektów.

Co więcej, wirtualny spacer to wspaniałe narzędzie dla marketingu miejsc. Jest to doskona metoda dla wypromowania regionu czy miejsca. Co może lepiej przyciągnąć turystów jak nie wirtualne przejście się uliczkami miasta?

Wirtualne Tablo, już dziś możemy uwiecznić wspaniałe chwile z życia, niestandardowymi zdjęciami. Wspomnienia są bezcenne, zachowaj je w nietypowej formie.

Panoreportaże, to możliwości reklamowania różnego rodzaju imprez. Wirtualny Spacer nieograni cza się wyłącznie do wizji. Istnieją możliwości dodania przestrzennego dźwięku, animacji i wiele, wiele innych.

Panoramy sferyczne i cylindryczne, istnieje również możliwość wykonania pojedynczych panoram, które mogą uatrakcyjnić stronę WWW, ale i również ścianę w pokoju!

 

Natomiast, co nas wyróżnia na tle konkurencji?

To, że nasze wirtualne spacery są DLA KAŻDEGO! Nie trzeba wydawać dziesiątków tysięcy złotych na reklamy! My oferujemy tanią, ale za to solidną porcję emocji i niezapomnianych wrażeń. Dla wymagających klientów mamy wiele niespodzianek związanych z rozbudową Wirtualnego Spaceru.

Dlaczego oferujemy takie tanie panoramy? Nie ma tu żadnego haczyka! Tworzenie panoram to dla nas pasja, dlatego też niska cena pozwala przyciągnąć więcej klientów, a więcej klientów to więcej wykonanych zdjęć, a o to nam chodzi! Rozwijać sztukę!

Jesteśmy fotografami z zamiłowania, ale i również z odpowiednim przeszkoleniem. Doskonale znamy się na tym, co robimy! Nie tylko podążamy za trendami, ale i je wyznaczamy. Stosujemy najnowocześniejszy sprzęt oraz oprogramowanie.

I najważniejsze, partnerski stosunek wobec klienta. Wirtualny Spacer to nie tylko biznes, ale i forma sztuki. Dlatego zależy nam na tym, aby wykonać go jak najlepiej. Zatem doradzamy naszym klientom! Co, gdzie, jak, kiedy? Na te pytania udzielamy natychmiastowych odpowiedzi.

Wróć

2010 © Agencja Reklamowa PD - Artur Zdziebłowski
wykonana przez Biuro Projektów Kreatywnych -