Agencja Reklamowa
Z Twojej perspektywy...

Po trzecie, projektowanie stron internetowych.

Dopełnieniem naszej oferty jest tworzenie stron WWW. Współczesną „witryną sklepową” nie jest tradycyjna szyba w sklepie, lecz strona internetowa. Miliony zawieranych transakcji, rezerwowanie hoteli online to wszystko odbywa się obecnie za pośrednictwem Internetu. Tradycyjne wizytówki odchodzą do lamusa, teraz liczą się dynamiczne obrazy, które efektownie i efektywnie zachęcają do korzystania z danych usług. Globalny zasięg Internetu sprawia, że najpierw sprawdzamy dane miejsce, czy produkt w sieci, a następnie udajemy się do niego w rzeczywistości. Internet staje się koniecznym elementem reklamy, współczesnego przedsiębiorstwa.

Zatem chcąc dogodzić naszym klientom, oferujemy nowoczesne rozwiązania i w tej dziedzinie:

Współpracując z artystami tworzymy oryginalne grafiki stron.

Zindywidualizowane podejście do klienta, nasze projekty nie są schematyczne. Gwarantujemy różnorodność i efektywność.

Możliwość obserwowania postępu prac. Klient jest naszym partnerem. Dlatego też dopuszczamy go za kulisy naszej pracy. Może on 24h monitować nasz wysiłek.

Oferujemy najnowsze rozwiązania, CMS, pozwala na samodzielne redagowanie strony. Nie trzeba znać języka HTML, ani prosić informatyków o pomoc. Nasze strony są produktem wygodnym dla klienta. Na bieżąco, może on łatwo dodawać teksty, czy grafiki.

Cena, tak jak w przypadku wirtualnych spacerów, tworzenie stron WWW jest formą sztuki. Nie raz spotykaliśmy się z zachwytem nad wyglądem stron internetowych. Cieszy, gdy nasza praca daje wiele wrażeń i emocji, dlatego chcemy robić jak najwięcej!

 

Wróć

2010 © Agencja Reklamowa PD - Artur Zdziebłowski
wykonana przez Biuro Projektów Kreatywnych -